Geniş bir sosyal alan yapma imkanınız yoksa veya birden fazla sporu bir arada yapmak istiyorsanız, sizin için çok fonksiyonlu spor kompleksi en iyi çözüm olacaktır.

Çok fonksiyonlu spor sahaları çözümlerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Çok fonksiyonlu spor sahası konusunda profesyonel ve belgelenmiş kaliteli çözümler üretiyoruz.

Tenis, futbol, basketbol, rugby, amerikan futbolu, golf, halı saha gibi tüm spor alanlarının tek bir alanda olmasını sağlıyoruz. Çoklu spor alanları konusunda Kuzey Spors’un kaliteli ve profesyonel çözümleri; kanserojen madde içermemesi ve çevreye duyarlı olmasının yanı sıra, bakım masraflarını sıfıra indirmesi itibariyle, peyzaj alanında da tercih edilme sebebidir. Dünya standartlarına uygun olarak hazırlanan çoklu spor alanları, doğru bir fizibilite raporu oluşturulup maliyetleri çıkartılıp  birinci sınıf işçilik ile yaşam alanlarına uygulanır.

Çok Amaçlı Sahası Yapımı

Değişik sporları yapan sporcuların zemin için birbirinden farklı istekleri vardır. Bu isteklerin hepsini tatmin etmek ise çoğu zaman mümkün olmamaktadır. Parke ve benzeri kaplamalar kapalı salonlarda yapılabilecek birçok spor dalından çok daha az sayıdakine cevap verebilmektedir. Parke zeminli bir salonu, toplantı, konser gibi spor amacı dışında kullanmak amacıyla üzerine ağır malzemeler (Portatif Tribün, sandalye, masa gibi) konulması gerektiğinde zemini koruyucu önlemler alınması lazımdır. Kapalı salon sporlarının kullanım sayısına bağlı olmaksızın zemin mukavemetini arttırmak ve çeşitli salon sporlarının oluşturabileceği olumsuzlukları ortadan kaldırmak amacıyla DIN 18032 standardında kapalı spor salonları zemin kaplamaları için özel olarak geliştirilmiştir.

  • Tüm kapalı alanlar için en iyi proje belirliyoruz.
  • Tüm açık alanlar için en iyi proje belirliyoruz.
  • Beğenilen projenin en uygun şekilde maliyetini çıkartıyoruz.
  • Karar verilen proje için üretimi yapıyoruz.
  • Zemin etüdünü yaparak zemini en uygun hale getiririz.
  • Spor kompleksi için gerekli malzemeyi üretiriz.
Kuzey sports çok amaçlı spor sahası uygulama 1
Kuzey sports çok amaçlı spor sahası uygulama 2
Kuzey sports çok amaçlı spor sahası uygulama 3
Kuzey sports çok amaçlı spor sahası uygulama 4
Kuzey sports çok amaçlı spor sahası uygulama 5
Kuzey sports çok amaçlı spor sahası uygulama 6

ÇOK AMAÇLI SPOR SAHALARI MALİYETİ HESAPLAMASI

Birden fazla sporu bir arada yapmanız sağlayacak, kalıcı, kaliteli ve yoğun kullanıma uygun çok amaçlı bir spor sahası yapmayı mı düşünüyorsunuz? Bizimle iletişime geçerek tüm ihtiyaçlarınız için çözümlerimizi ve maliyetlerini öğrenebilirsiniz.

Teklif İste

Kuzey Sports Son Çalışmalar

2019-04-08T16:56:40+00:00

Ataköy Makriköy Restaurant Landscape Uygulaması

Eski Fenerbahçe ve Bakırköy spor kulübü futbolcusu  Mustafa Arabacıbaşı'nın( Tavşan Mustafa ) çalıştırmakta olduğu MAKRİKÖY ET&KEBAP Restaurant  bahçesinde kullanılmak üzere 33 mm Natural Grass Uygulaması yapılmıştır. Mustafa bey ve çalışma arkadaşlarına iyi günlerde bol kazançlı [...]

2018-05-29T13:24:26+00:00

Kayserispor Kadir Has Tesisleri Antrenman Sahası

Anadolu'nun sanayi merkezlerinden güzel Erciyes dağının eteklerinde kurulu Kayseri şehrinin 2017/2018 Türkiye Süper liginin flash takımı KAYSERİSPOR'da Kadir Has Antrenman Tesislerinde bulunan kapalı sahasında Kuzeysports hizmet kalitesini tercih etti .Kapalı sahanın yenilenmesinde FİFA Qalıty Concept [...]

Tüm Referanslar