Sentetik çim kaplama ile mekanlarınıza özel konseptler oluşturun

Sentetik çim kaplama proje çözümlerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Sentetik çim kaplama ile konsept tasarım konusunda profesyonel ve belgelenmiş kaliteli çözümler üretiyoruz.

Ofis veya ev fark etmeksizin tüm yaşam alanlarınızda sentetik çim kaplama ile farkındalık kazandırıyoruz. Gerek sizin için, gerek mekanda yer alan herkes için vazgeçilmez ve yaşanabilir bir alana dönüştürelim. Evinizin terası, villanızın duvarları gibi ölçekler yanı sıra bir otelin tüm duvarlarını, bir plazanın terasını özel tasarlanmış sentetik çim kaplama çözümlerimiz ile daha da zenginleştirebilirsiniz. Sentetik çim kaplama konusunda Kuzey Spors’un kaliteli ve profesyonel çözümleri; kanserojen madde içermemesi ve çevreye duyarlı olmasının yanı sıra, sulama ve bakım masraflarının sıfıra yakın olması nedeniyle , peyzaj alanlarında da yoğunlukla tercih edilmektedir .Dünya standartlarına uygun olarak hazırlanan çoklu spor alanları, doğru bir fizibilite raporu oluşturulup maliyetleri çıkartılıp  birinci sınıf işçilik ile yaşam alanlarına uygulanır.

Sentetik Çim Kaplama Proje Geliştirme

Mekanların farklı, özel ve doğal bir görünüme kavuşmasını ister misiniz? Bizler Kuzey sports olarak mekanlarda farklılık yaratan özel sentetik çim kaplama çözümlerimizi anahtar teslim geliştirip tercih edilir olmanızı sağlıyoruz.

Kuzey Sports Konsept Sentetik Çim İç Mekan
Kuzey Sports Konsept Sentetik Çim Kaplama Bina Villa
Kuzey Sports Konsept Sentetik Çim Kaplama İşyeri Teras Uygulama
Kuzey Sports Konsept Sentetik Çim İç Mekan Uygulama
Kuzey Sports Konsept Sentetik Çim Duvar Kaplama Mekan
Kuzey Sports Konsept Sentetik Çim Duvar Kaplama Mekan İş Yeri
Kuzey Sports Sentetik Çim Kaplama ile konsept geliştirme

Sentetik çim kaplama ile konsept tasarım Nerelerde Tercih Edilir?

Ofis veya ev farketmeksizin tüm yaşam alanlarınızda sentetik çim kaplama tercih edilebilir. Küçük büyük demeksizin bu konuda hizmetimizi herkes için uygulayabiliyoruz. Bu alanda özellikle iş yerlerinde tercih edilebilirliği arttırmak amaçlı bina konseptinin tamamen elden geçirilmesi veya binanın ilk kurulum anında konseptin geliştirilmesi en iyi yöntem olarak kullanılmaktadır. Özellikle Oteller, müzeler, toplu taşıma alanları, plaza ve rezidans gibi hem çalışma hem yaşama alanı olan yerler, büyük çaplı alışveriş merkezleri sentetik çim kaplama ile konsept tasarım konusunda en iyi sonucu veren yerlerdir. Konsept duvardan duvara tüm alanları kapsayabileceği gibi sadece belirli alanlarda da rahatça geliştirilebilir.

SENTETİK ÇİM KAPLAMA ve KONSEP GELİŞTİRME MALİYETİ HESAPLAMASI

Mekanlarınıza canlılık ve farkındalık sağlayacak sentetik çim kaplama ile konsept tasarım yapmayı mı düşünüyorsunuz? Bizimle iletişime geçerek tüm ihtiyaçlarınız için çözümlerimizi ve maliyetlerini öğrenebilirsiniz.

Teklif İste

Kuzey Sports Son Çalışmalar

2021-09-29T14:36:54+03:00

Cevher yapı Endüstri Ankara Elektrik Üretim A.Ş Genel Müdürlüğü Halı Saha

Cevher yapı endüstri firması için Ankara EÜAŞ genel müdürlüğü yerleşkesi içerine 1 adet 1280 m2 alanlı  Duoflament gl ofsayt çizgili sentetik çim sahamız yapımı tamamlanıp teslim edilmiştir.

Tüm Referanslar