Kuzey Sports Kapalı Açık Halı Saha Kort Hizmetler

Kuzey Sport Halı Saha Çözümleri

Kapalı Halı Saha ve Açık Halı Saha Konusunda Çözüm Üretiyoruz

Kapalı ve açık halı sahaların maliyetlerini çıkartmak, üretmek, çevre düzenlemesini yapmak ve sosyal tesis kurmak konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Bizler Kuzey Sport olarak tüm spor tesislerinin planlanması, üretilmesi konusunda anahtar teslim çözümler üretiyoruz.

Sulama gerektirmeyen sentetik çim ürünleri, peyzaj ve teras bahçe alanlarında her geçen gün daha çok talep görmektedir. Kullanıcısına birçok açıdan fayda sağlayan suni çimleri; Kanserojen madde içermemesi ve çevreye duyarlı olmasının yanı sıra, sulama ve bakım masraflarının sıfıra yakın olması nediyle ,landscape ve peyzaj alanlarında yoğunlukla tercih edilmektedir.

Ürünler

Kuzey Sports Blog

  • atakoy-akademi-halı saha

Açık Halı Saha Yapımı

13.07.2016|0 Comments

Açık halı saha nasıl yapılır, ölçüleri neler olmalıdır? Açık halı saha yapımı konusunda ihtiyacınız olan bilgileri bir araya getirip, süreçler ve maliyet hesapları yapabilmeniz için size özel bir kılavuz hazırladık.

  • Kuzey Sports Blog - Anahtar Teslim Suni Çim Futbol Saha Yapımı

Anahtar Teslim Suni Çim Futbol Saha Yapımı

09.05.2016|0 Comments

Futbol Sahaları. İlk olark başlık da yer alan suni çim saha yapımı kelimesini okuduğunuz da aklınıza sadece halı  sahalar gelmesı standart ölçülerde ki sahalar da dağil anahtar teslim yapabiliyoruz. Hatta FİFA standartların da sahalar da [...]

FQC TEST PROSEDÜRÜ

Sentetik çim yüzeyli futbol sahaları en iyi durumda olması için, FIFA Recomended belgesi alınmalıdır.

Prosedür

Garanti Koşulları ve Bakım

Kuzey Sports Ürün Garantisi belirtilen kullanım ve bakım şartlarına uyulması durumunda geçerlidir.

Garanti