Proje Açıklaması

Adana Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Açık Halı Haha Uygulaması

Adana il milli eğitime hazırlanan halı saha öğrencilerin keyifle futbol oynamaları için açıldı. Daha sağlıklı bir gelecek için hadi futbola genç arkadaşlar.

Adana Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi için hazırlanan açık halı saha 24 metre genişlik 44 metre uzunluk olacak şekilde 1056 m2 olacak şekilde hazırlandı. Birinci sınıf monoflement sentetik çim uygulaması, Kuzey Sports uzman ekibinin yoğun çalışması ile 5 gün gibi kısa bir sürede hizmete açıldı. Milli Eğitim öğrencilerinin her türlü futbol ve spor ihtiyacını karşılayacak ve uzun ömürlü olarak düzenlenen açık halı saha uygulaması zemin etüd çalışması ve sentetik çim uygulaması ile eksiksiz anahtar teslim hazırlandı.

Hazırlanan halı saha özel bir konseptte oluşturuldu. Kullanılan suni çim, doğal çim efektinin en çok dikkat çeken ve önde gelen örneklerinden biri olan, omurgalı monoflement ip teknolojisi ile dokunmuş 55 mm Active Turf Çim Zemin ile hazırlandı. Yumuşak ip yapısı sayesinde oyunculara ekstra doğal çim hissiyatı verirken, oynadıkları futbolun profesyonel futbol sahası etkisi yaratmakta. Sağlam kafa sağlam vücutta olur diyerek, bu halı sahayı kullanan öğrencilerimize keyifli bir oyun zevki diliyor ve hayırlı ve uğurlu olsun diyoruz.

Sizlerinde eğitim kurumu ve okullar için açık hala saha ve daha fazlası için çözümlerine ihtiyacınız var ise her metre kare için zemin etüdü ve halı saha uygulama fiyatları için bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Adana Çobanoğlu Meslek Teknik Anadolu Lisesi Açık Halı Sentetik Çim Saha Uygulama | Kuzey Sports
Adana Çobanoğlu Meslek Teknik Anadolu Lisesi Açık Halı Saha Zemin Uygulama | Kuzey Sports
Adana Çobanoğlu Meslek Teknik Anadolu Lisesi Açık Halı Sentetik Çim Uygulama | Kuzey Sports