Futbol Sahaları.

İlk olark başlık da yer alan suni çim saha yapımı kelimesini okuduğunuz da aklınıza sadece halı  sahalar gelmesı standart ölçülerde ki sahalar da dağil anahtar teslim yapabiliyoruz. Hatta FİFA standartların da sahalar da yapabiliyoruz Kuzey Sports olarak.

Merak edenler Referanslarımız da bu tarz çalışmalarımızı görebilirler.

Biz Kuzey Sports ile futbol sahası yapımı konusunda da çalışırsanız bu konuda ne kadar başarılı ve tıtız olduğumuzu ilk gün farkedersiniz.  Bu tazr sahalar yaparken en çok dikkat ettiğimiz konu sağlık.

Sağlıklı futbol sahaları yada spor sahaları yapmak bizim neredeyse en büyük görevimiz, geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın en uygun ve en sağlıklı ortamlarda spor yapabilmeleri çok önemli. Bizim sağliksiz yaptiğimiz sahalarda, zeminlerde sakatlanip sağlik problemlerı yaşamaları sizler kadar bizleride üzer. Bu ortamların ciddiyetinin gayet farkın dayız ve gerekli önemi gerçekten gösteriyoruz.

Eski sahaları standartlara ve sertifikalara uygun olarak en baştan başlayarak yeniliyoruz. Bu işlemler sayesin de FİFA 1 yılız ve  FİFA 2 yıldız sertifikasini rahatça alabilirsiniz. Fifa Sertifikalandırması için gerekli işlemleri proje ortağınız olarak sizin yerinize tamamlamaktayız.

Peki biz bir futbol sahasını nasıl yapıyoruz.

İlk olarak mevcüt alanda sağlıklı zemine ulaşa bilmek için harfiyat gerektiren bir kazı çalışması yapıyoruz. İlk işlem bittik den sonra ulaştığımız zemin de bir ölçümleme ile standart bir zemine ulaşabilmek için de ince  bir tesviye işlemi gerçekleştırıyoruz. Bu işlemden sonra ağır tonajli bir sılındır ile tesviye edilen toprağı, zemini sıkıştırıyoruz. Ve sahamızın sınırlarını kapsayan bir hatıl çalışması yapıyoruz.Temel çalışmaları bittik den sonra ise zemine halımızı sere bilmek için mıcır serilmesi ve yayılmasını sağlıyoruz ve sahamızın zeminını uygulanacak bölgeye büyük bir dikkatle serıyoruz. Bu işlem de bittik den sonra son olarak zemine SBR granül dediğimiz koku yapmayan malzememizi iyice yedirerek sahamızı tamamlıyoruz.